Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych.
Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

Aktualności 2014

PODZIĘKOWANIE DLA FIRMY CARGILL

Firma Cargill podarowała naszej Fundacji 4 worki paszy oraz 15 kostek lizawki dla koników.
Założona w 1865 roku Firma oferuje klientom na całym świecie usługi i produkty spożywcze,rolne, finansowe i przemysłowe.

Dziękujemy bardzo!

PODZIĘKOWANIE DLA BZ WBK AVIVA

W poniedziałek, 24 marca 2014r. przedstawiciele BZ WBK Aviva podarowali nam czek o wartości 3569 złotych. Kwota zebrana podczas akcji Liga Charytatywna została przekazana na cele statutowe Fundacji.

Nasi Darczyńcy żywo interesowali się działalnością Fundacji, bieżącymi potrzebami i planami, mimo niepogody (lało niemiłosiernie!)-zwiedzali i z upodobaniem podkarmiali nasze koniki marchewkami.

Dziękujemy bardzo!

PODZIĘKOWANIE DLA FIRMY ARDEN

Poznańska Firma Arden błyskawicznie przystosowała uprząż parową naszych fryzów do jazdy w singlu.
Sandra i Tomek mogą już trenować !
Dziękujemy za wielką życzliwość i pomoc - zawody tuż, tuż...

"KONIA Z RZĘDEM PANU BOHDANOWI"

Pan Zbigniew Koczwara podarował naszej Fundacji dwie piękne klacze fryzyjskie wraz z uprzężą na potrzeby parapowożenia.
Hieke i Winanda wzbudzają prawdziwy zachwyt wśród naszych Podopiecznych i Gości Fundacji.

Panie Zbigniewie,dziękujemy za wielkie serce.

PODZIĘKOWANIE DLA FIRMY PETROFAC

Our Foundation got 250 Pounds for Charity activity.We are very graetful for such an amazing gift from Petrofac Facilities Management.The nomination was made by a member of the Kittiwake Platform crew.

Thank you so much !

Nasza Fundacja otrzymała czek o wartości 250 Funtów na działalność charytatywną.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za ten szczególny podarunek od Firmy Petrofac Facilities Management. Darowizna została przekazana przez Pracowników Kittiwake Platform.

Dziękujemy bardzo!

WIZYTA DZIECI Z DOMU DZIECKA W KÓRNIKU-BNINIE

W walentynkowy piątek 14 lutego odwiedzili nas Podopieczni i Opiekunowie z Domu Dziecka w Kórniku- Bninie. Mimo niedostatków pogodowych (tak,tak, w planach mieliśmy nawet ognisko, które skutecznie, co kilkadziesiąt minut gasił deszcz), pomimo wielu katarów i kaszelków (taka pora!), dobry humor nie opuszczał nikogo.Były więc przejażdżki bryczką po wiejskich wertepach , jazda wierzchem i niezliczone próby udziergania czegoś na warsztatach.

Nasi Goście od pierwszych chwil nawiązywali bliższe kontakty ze wszystkimi Stworzeniami w Fundacji, które chętnie dawały się podkarmiać (wszystkie, bez wyjątku), głaskać (szczególnie kobyłka Honoratka) i nosić na rękach (sunia Kasia).

Dziękujemy, że byliście z nami!

GWIAZDY DOBROCZYNNOŚCI

8 lutego 2014 roku Pan Bohdan Smoleń, założyciel naszej Fundacji został uhonorowany statuetką w V Edycji Plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności w kategorii ,,Własna działalność społeczna”.

Laureat odebrał nagrodę z rąk Pani Niny Terentiew, Dyrektor Programowej Telewizji Polsat. W imieniu Pana Bohdana i całego Zespołu Fundacji dziękujemy wszystkim Państwu za oddane     w plebiscycie głosy, Kapitule Plebiscytu za nominację oraz czek o wartości 5.000 złotych, a Telewizji Polsat za przekazanie czeku na kwotę 20.000 złotych. 

To wyróżnienie jest ogromnym zaszczytem i zobowiązaniem, ale także dowodem na to, że nasza praca ma sens.

Dziękujemy!

SZKOLENIE Z PANEM MACIEJEM FILODĄ.

Pomimo mrozów, na szkoleniu z Panem Maciejem Filodą pojawia się coraz więcej zainteresowanych. Zapraszamy wolontariuszy i terapeutów na kolejne spotkania
z naturalnej pracy z końmi. Pamiętajmy, że trzeba się ciepło ubrać! Szkolenia odbywają się po zajęciach sobotnio-niedzielnych. Szczegółowe informacje pod numerem 667 515 155.

Zdjęcia w galerii.

FUNDACJA  STWORZENIA PANA SMOLENIA BARANÓWKO 21 62-050 MOSINA  KRS:0000290988

GBS/o.Mosina 92 9048 0007 0000 5412 2000 0001 SWIFT/IBAN: GBWCPLPP 

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.