Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych.
Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

Aktualności 2013

ODWIEDZINY DZIECI Z DOMU DZIECKA NR 1 W POZNANIU
 
W minioną sobotę (14 września 2013) naszymi gośćmi były dzieci z Domu Dziecka nr 1 w Poznaniu oraz z rodzin zastępczych, którymi opiekuje się Centrum Wspierania Rodzin „Swoboda”. Przyjazd całej grupy został zorganizowany przez firmę Cognifide Polska z Poznania, która na co dzień zajmuje się tworzeniem portali i serwisów internetowych.
Wszyscy razem spędziliśmy miło czas na przejażdżkach konnych i przy pieczeniu kiełbasek. W dużej mierze zabawa odbyła się dzięki Panu Bohdanowi, który “załatwił” pogodę (zarówno przed, jak i po wizycie lało!). Dziękujemy bardzo
za spotkanie.

NOWA PRALKA WHIRLPOOL

Dzięki WIELKIEJ ŻYCZLIWOŚCI Firmy Whirlpool Polska S.A. jesteśmy posiadaczami nowej, wspaniałej pralki. Jest duża, mocna i żaden brud
z czapraków jej się nie oprze! Będziemy prać, prać i prać z przyjemnością, jak nigdy dotąd. Bardzo gorąco dziękujemy!!!

Whirlpool pralka

Whirlpool baner

KOMUNIKAT W SPRAWIE ARTYKUŁÓW O FUNDACJI,
ZAMIESZCZANYCH NA PORTALACH INTERNETOWYCH.

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że artykuły zamieszczane na portalach „WP.PL” „Pudelek”, „FB” oraz innych, nagłaśniające złą kondycję Fundacji zostały zamieszone BEZ WIEDZY FUNDACJI, BEZ POROZUMIENIA
Z FUNDACJĄ przez osoby nam nieznane. Spontaniczna akcja poparta jest jak najlepszymi intencjami twórców i dzięki niej spotykamy się z wieloma deklaracjami pomocy, wpłatami Darczyńców. Wszelka pomoc, szczególnie długofalowa pozwala rozwijać ofertę naszego Ośrodka. Chcemy jednak zdementować informację o bankructwie, czy groźbie zawieszenia działalności. Naszym celem jest wdrażanie w życie hasła „Pozwól koniom pomagać”.

UŚMIECH PATRYKA

Dyplom od Patryk

Dyplom od Patryk 1

WYSTAWA JERZEGO OMELCZUKA

W miniony weekend naszymi Gośćmi byli Państwo Omelczuk. Pan Jerzy Omelczuk maluje ustami od dzieciństwa. Należy do Światowego Związku Artystów Malujących Ustami i Nogami. Najczęściej maluje olejem. Teraz jest niepowtarzalna okazja, aby z pracami Artysty zapoznać się u nas w Fundacji. Serdecznie zapraszamy. 

ZLOT TALENTÓW

Serdecznie zapraszamy osoby z niepełnosprawnościami z powiatu poznańskiego do udziału w I Powiatowym Przeglądzie Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych - mieszkańców powiatu poznańskiego pn. „ZLOT TALENTÓW”, którego finał odbędzie się 27 września 2013 roku w Puszczykowie.
Podczas przeglądu twórcy będą mogli zaprezentować swoje uzdolnienia w kilku dziedzinach sztuki: plastycznej, literackiej, muzycznej, tanecznej, recytatorskiej i teatralnej.
Na laureatów czekają nagrody rzeczowe. Spośród wszystkich uczestników przeglądu wyłoniony zostanie „Talent Roku 2013”, dla którego przewidziano nagrodę indywidualną.
Zgłoszenia zarówno od osób indywidualnych, placówek oraz organizacji pozarządowych przyjmowane są do 16 sierpnia 2013 roku na adres
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Szczegółowe informacje na temat przeglądu oraz karta zgłoszeń na stronach:
 www.maltadom.fc.pl, www.powiat.poznan.pl lub pod nr tel. 61 819 44 46,
507 117 248.
Organizator: Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich. Pomoc Maltańska.
Projekt finansowany z budżetu powiatu poznańskiego.

NABÓR DO SEKCJI OLIMPIAD SPECJALNYCH

Podopieczni Fundacji kilkakrotnie już brali udział i zdobywali nagrody
w Regionalnym Mityngu Jazdy Konnej Olimpiad Specjalnych. Teraz,
w Baranówku możemy stworzyć własną sekcję Olimpiad Specjalnych. Osoby, które chcą podnosić swe umiejętności, brać udział w zawodach serdecznie zapraszamy. Treningi będą się odbywały 1x w tygodniu. Zgłoszenia oraz więcej informacji u Pani Joanny pod numerem 667 515 155 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Zapraszamy wszystkich chętnych!

AKCJA INTELLOGIC NA RZECZ NASZEJ FUNDACJI.

InteLLogic wspólnie z Fundacją Stworzenia Pana Bohdana Smolenia zaprasza do polubienia profilu inteLLogic, każdy like to złotówka przeznaczona na promocję Fundacji! Akcja trwa do uzbierania tysiąca nowych polubień lub 21.07.2013 r. 

FUNDACJA  STWORZENIA PANA SMOLENIA BARANÓWKO 21 62-050 MOSINA  KRS:0000290988

GBS/o.Mosina 92 9048 0007 0000 5412 2000 0001 SWIFT/IBAN: GBWCPLPP 

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.