Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych.
Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

Aktualności 2019

 

Fundacja Stworzenia Pana Smolenia zaprasza najmłodszych entuzjastów jeździectwa do Strefy Dziecka w ramach CSI 4*!

 

Z ogromną radością zapraszamy Państwa do wspólnego kibicowania naszym Parapowożącym- Joannie Wieczorek       i Marcinowi Noworzyniowi, podczas XVI Włościańskich Zawodów w Powożeniu.  Do zobaczenia już 1 maja             na Hipodromie Miejskim w Śmiglu!

        Serdecznie zapraszamy do Fundacji Stworzenia Pana Smolenia  na Warsztaty Wielkanocne! W programie wspólne malowanie pisanek i spacer połączony ze święceniem pokarmów.Wszystkie materiały plastyczne dostępne będą     na miejscu, a Państwa poprosimy jedynie o zabranie ze sobą pięknej pogody i...jaj ugotowanych na twardo.

Spotykamy się 20 kwietnia o godzinie 9.00

Tego dnia nie odbędą się zajęcia hipoterapeutyczne.

Szanowni Państwo!

Informujemy, że 24 marca br. zakończyliśmy dwuletni cykl zajęć hipoterapii  współfinansowany ze środków PFRON,    w ramach projektu "Aktywni- samodzielni".

Szanowni Państwo, po raz kolejny dotarł do naszej fundacji transport ze sprzętem rehabilitacyjnym z Niemiec. Dziękujemy Panom Heinrichowi Mrowce i Walterowi Mattowi za ogromną pomoc na rzecz potrzebujących! Sprzęt wypożyczany jest nieodpłatnie na podstawie przedłożonego do wglądu orzeczenia o niepełnosprawności, wypisu ze szpitala, a w przypadku osób starszych- dokumentu z numerem pesel. Przed wizytą w fundacji prosimy o kontakt telefoniczny (601 888 790 lub 667 515 155) w godzinach 9.00- 16.00.

26 i 27 stycznia nasi Terapeuci i Wolontariusze uczestniczyli       w intensywnym szkoleniu "Przygotowanie koni do hipoterapii", prowadzonym przez Akademię Jeździecką JNBT. Andrzej Makacewicz i Ola Najman to Profesjonaliści w każdym calu!!! Wykłady, prezentacje, żywe dyskusje i możliwość natychmiastowego zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce       (z konkluzją, że TE METODY NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ!, jeszcze bardziej mobilizują nas do pracy! Dziękujemy Wam za to i...za cierpliwość do nas.
Specjalne podziękowania kierujemy również do fantastycznych Asystentów z JNBT- Toli Moczulskiej i Jakuba Toffela- Wasza pomoc była nieoceniona!

Fot.Akademia Jeździecka JNBT

FUNDACJA  STWORZENIA PANA SMOLENIA BARANÓWKO 21 62-050 MOSINA  KRS:0000290988

GBS/o.Mosina 92 9048 0007 0000 5412 2000 0001 SWIFT/IBAN: GBWCPLPP 

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.