Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych.
Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

Aktualności 2018

24 MAJA NA TERENIE NASZEJ FUNDACJI ODBYŁ SIĘ X PIKNIK NA KOŃSKIEJ POLANIE! TEGOROCZNE SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA ORGANIZOWANE PRZEZ SPECJANY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W MOSINIE, ODBYŁO SIĘ POD HASŁAMI "PIKNIK W KRATKĘ" I "MIESZKAŃCY POLANY". PRZYBYLI GOŚCIE MIELI OKAZJĘ WYSŁUCHAĆ MINI- KONCERTU PRZYGOTOWANEGO PRZEZ WYCHOWANKÓW OŚRODKA ORAZ ZESPÓŁ MUZYCZNY ARIS, OBEJRZEĆ POKAZ DŻYGITÓWKI W WYKONANIU PANA PAWŁA APOLINARSKIEGO I MIKOŁAJA KLUPCZYŃSKIEGO, A TAKŻE SKORZYSTAĆ Z LICZNYCH STOISK ARTYSTYCZNYCH. NIE ZABRAKŁO RÓWNIEŻ KONKURENCJI SPRAWNOŚCIOWYCH. DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNY CZAS!

 

 POSZUKUJEMY WOLONTARIUSZY DO WSPÓŁPRACY

PRZY PROWADZENIU WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ PISZĄC NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

1 MAJA 2018 ROKU FUNDACYJNA SEKCJA PARAPOWOŻENIOWA WZIĘŁA UDZIAŁ W XV WŁOŚCIAŃSKICH ZAWODACH W POWOŻENIU ZAPRZĘGAMI W ŚMIGLU. NASZYM ZAWODNIKOM -JOANNIE WIECZOREK I TOMASZOWI CICHOSZOWI- GRATULUEMY PIĘKNYCH PRZEJAZDÓW! WYRAZY UZNANIA KIERUJEMY RÓWNIEŻ DO MICHAŁA  NOWACZYKA I MARIANA KLUPCZYŃSKIEGO- TRENERÓW, KTÓRZY WKŁADAJĄ WIELE SERCA W SWOJĄ PRACĘ.

15. PUŁK UŁANÓW POZNAŃSKICH OBCHODZIŁ NIEDAWNO SWOJE ŚWIĘTO. Z TEJ OKAZJI, 21 KWIETNIA NA POZNAŃSKIM HIPODROMIE WOLA ODBYŁ SIĘ FESTYN RODZINNY, NA KTÓRYM GOŚCILIŚMY Z KUCYKIEM PINI  I WARSZTATAMI ARTYSTYCZNYMI DLA NAJMŁODSZYCH.

 

 

 

 

19 KWIETNIA GOŚCILIŚMY NA FESTIWALU INNOWACJI SPOŁECZNYCH ORGANIZOWANYM PRZEZ WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA UNIWERSYTETU ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU. RAZEM Z INNYMI ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI PROWADZILIŚMY WARSZTATY, ROZMAWIALIŚMY O WOLONTARIACIE I DZIAŁALNOŚCI DOBROCZYNNEJ W RÓŻNYCH KRAJACH, WYMIENIALIŚMY DOŚWIADCZENIA.

DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE!

SZANOWNI PAŃSTWO!

UPRZEJMIE INFORMUJEMY,ŻE DYSPONUJEMY OBECNIE BALKONIKAMI I TOALETAMI NA KÓŁKACH. NIE POSIADAMY JUŻ WÓZKÓW INWALIDZKICH I PODNOŚNIKÓW WANNOWYCH.

PRZYPOMINAMY JEDNOCZEŚNIE, ŻE W/W SPRZĘT PRZEKAZYWANY JEST OSOBOM POTRZEBUJĄCYM NIEODPŁATNIE, NA PODSTAWIE ORZECZENIA LEKARSKIEGO, WYPISU ZE SZPITALA LUB OPINII PRACOWNIKA OPIEKI SPOŁECZNEJ.

KONTAKT W SPRAWIE SPRZĘTU: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 601 888 790.

 Po raz kolejny dotarł do naszej fundacji transport ze sprzętem rehabilitacyjnym   z Niemiec. Z całego serca dziękujemy Panom Heinrichowi Mrowce i Walterowi Mattowi za bezinteresowną pomoc na rzecz osób potrzebujących! Dziękujemy również Panom Mariuszowi Jankowskiemu i Markowi Godzinie za pomoc           w rozładunku.

Prosimy jednocześnie osoby zainteresowane w/w sprzętem   o kontakt                 w  godzinach 9.00-16.00,  pod numerem telefonu: 601 888 790 lub mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sprzęt rehabilitacyjny przekazywany jest osobom potrzebującym BEZPŁATNIE- przy odbiorze prosimy    o zabranie ze sobą dowodu osobistego oraz dokumentu potwierdzającego zapotrzebowanie na sprzęt (wypis ze szpitala, orzeczenie            o niepełnosprawności lub pismo z opieki społecznej).

Serdecznie zapraszamy na dwudniowy kurs:

"DOGOTERAPIA- terapia i edukacja z udziałem psa".

Zajęcia w formie wykładów, prezentacji, materiałów filmowych i warsztatów poprowadzi BEATA KULISIEWICZ- oligofrenopedagog, psycholog zwierząt, nauczyciel Zespołu Szkół Specjalnych, starszy wykładowca AJD, instruktorka szkolenia psów, właścicielka adoptowanych goldenów, cawaliera, koni, gołębi i kur. Autorka wielu artykułów i publikacji na temat terapii z udziałem psa.

Kurs odbędzie się w dniach 28-29.04.2018
Koszt: 200 zł
Miejsce: Fundacja Stworzenia Pana Smolenia
Zapisy i szczegółowe informacje na temat programu kursu:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

FUNDACJA  STWORZENIA PANA SMOLENIA BARANÓWKO 21 62-050 MOSINA  KRS:0000290988

GBS/o.Mosina 92 9048 0007 0000 5412 2000 0001 SWIFT/IBAN: GBWCPLPP 

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.